wycieraczki aluminiowe systemowe wejściowe (2)

Posiadanie produktu takiego jak spersonalizowane wycieraczki wejściowe do domu to sposób na stworzenie wyjątkowej funkcji wejścia. Zachwyć swoich gości i uatrakcyjnij swój wystrój tej jesieni.

Stwórz własną wycieraczkę

Wycieraczka aluminiowa jest idealna, jeśli masz na myśli projekt swojej wycieraczki i chcesz stworzyć efektowny element. Te wycieraczki są dostępne w wersjach wewnętrznych i zewnętrznych o grubości 5 mm. Wykonane według Twojego projektu z dużą paletą kolorów.

Możliwości takiej wycieraczki są naprawdę nieograniczone. Dopasuj tapetę, kolorystykę domu lub kolor podłogi, aby stworzyć idealne wejście. Możesz nawet dodać wiadomość powitalną, aby powitać członków rodziny, którzy wracają do domu i odwiedzają gości.

Spersonalizowane maty fotograficzne

Spersonalizowane wycieraczki fotograficzne mogą uchwycić ulubione wspomnienia rodziny za pomocą fotorealistycznego drukowania. Te maty są również przeznaczone do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. W rezultacie istnieje opcja dla każdej lokalizacji domu. Po prostu prześlij zdjęcie w wysokiej rozdzielczości i wybierz żądany rozmiar.

Z możliwością tworzenia spersonalizowanych wycieraczek przeznaczonych do użytku wewnątrz lub na zewnątrz; połączenie maty zewnętrznej z chłonną matą dywanową do wnętrz zapewnia zatem duet zdzierania brudu i pochłaniania wilgoci, który możesz dostosować do swojego projektu.

Syntetyczne maty grawerowane

Wykonane w różnych wzorach syntetyczne maty grawerowane mają dodaną personalizację. Te maty są nie tylko miłym akcentem dla Twojego domu, ale także świetnymi prezentami. Na przykład wycieraczka „Pan i Pani” z personalizacją nazwiska jest idealna do domu młodej pary lub jako prezent ślubny. Kraty stalowe są odporne na grawer

Jako bardziej przystępna cenowo, ale również wytrzymała wycieraczka dzięki laserowo grawerowanemu projektowi, łatwo zrozumieć, dlaczego te wycieraczki stały się tak popularne.

Spersonalizowane wycieraczki do projektu

Jeśli nie masz pewności, jakiego dokładnie projektu spersonalizowanej wycieraczki szukasz, istnieje szereg spersonalizowanych projektów wycieraczek, które są gotowe i po prostu dodajesz swój tekst. Style nazwiska i adresu są popularne i stanowią wyjątkowy element wejścia. Mogą również pomóc w poinformowaniu kierowców dostawczych, że są we właściwym miejscu!

Wycieraczki z logo kokosu

Najczęściej dostarczane do firm, maty z włókna kokosowego są zatem trwałą i wytrzymałą wycieraczką. Wykonane są z naturalnego włókna kokosowego w różnych kolorach. Maty o grubości 17 mm i niewykończonych krawędziach są następnie projektowane do użytku w zagłębieniach na maty w osłoniętych pomieszczeniach.

Lepsza mata niż drukowane alternatywy, proces inkrustacji zapewnia, że ​​logo będzie trwać przez cały okres użytkowania wycieraczki, a inkrustowane kolorowe logo biegnie do dolnej części runa.