kontenery budowlane

Budowa kontenerów mobilnych-pawilonów metalowych i kombinowanych
Nasza firma zajmuje się budową mobilnych pawilonów kontenerowych metalowych i kombinowanych dla handlu detalicznego i drobnego handlu hurtowego. Podczas budowy konstrukcji wykorzystywane są kontenery najwyższej europejskiej jakości. Nowoczesne technologie budowlane pozwalają nam na produkcję pawilonów z kontenerów, które w niczym nie ustępują klasycznym lokalom handlowym. Gotowy budynek wyróżnia się wysokim stopniem niezawodności i trwałości. Pawilon uliczny wygląda jak budynek modułowy o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Opracowujemy projekty z uwzględnieniem osobistych specyfikacji technicznych i celów pracy.

Charakterystyka

Kontenerowe pawilony budowlane w pełni spełniają normy sanitarne i potrafią stworzyć i skutecznie utrzymać optymalny mikroklimat o każdej porze roku we wszystkich strefach klimatycznych. Możliwa jest budowa kontenera-pawilonu wystawienniczego z różnymi opcjami komunikacji i wyposażenia technicznego. Gotowe pomieszczenia mają wysokie parametry przeciwpożarowe, użytkowe i są całkowicie gotowe do pracy. Z nami możesz tanio kupić kontener do pawilonu i stać się właścicielem dochodowego biznesu, który przyniesie zysk.

Osobliwości

Na życzenie klienta kontenery pawilony metalowe mogą być uzupełnione o dowolny osprzęt technologiczny, kanalizację i inne media. Konstrukcje z pojemników blokowych są uważane za najbardziej ekonomiczne i trwałe wśród analogów. Nasza firma poleciła siebie jako solidnego partnera i producenta. Wychodzimy naprzeciw życzeniom naszych klientów i oferujemy dowolną ilość kondygnacji, układ oraz komplet wykończonych lokali. Przeprowadzamy szybką bezpłatną dostawę zamówienia i wysokiej jakości montaż budynku modułowego. Kontenery budowlane

Ekwipunek

Mobilne pawilony kontenerowe są wysoce prefabrykowane. Na życzenie klienta konstrukcje dostarczane są z systemami podtrzymywania życia, urządzeniami elektrycznymi i innymi jednostkami lub bez nich. Główną częścią modułu jest prostokątna metalowa rama o wysokiej wytrzymałości. Do mocowania poszycia wewnętrznego i zewnętrznego rama jest wyposażona w poziome pasy naramienne i pionowe słupki, które są niezbędne do montażu drzwi, okien i przegród wewnętrznych. W procesie budowy wykorzystywane są bezpieczne, przyjazne dla środowiska materiały.

Zalety

Możesz u nas kupić pawilony kontenerowe oparte na kontenerach 20-stopowych i innych objętościach. Konstrukcje mają nowoczesny wygląd, desperacko cenią trwałość, praktyczność i dużą wytrzymałość. W połączeniu z korzystnym kosztem i szybkim czasem instalacji, zalety te sprawiają, że przejęcie jest najbardziej opłacalne dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć własny biznes. Wygodne pawilony posiadają układ wewnętrzny zamówiony przez klienta dla maksymalnego komfortu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań budowlanych pawilony są przystosowane do każdych warunków temperaturowych i środowiskowych.