Dorabianie kluczy mieszkaniowych Warszawa

Czy musisz potrząsać kluczem, aby zadziałał? Albo wyciągać go lekko z zamka, zanim go obrócisz by otworzyć drzwi? Czy masz zapasowy klucz do domu np. na wypadek zguby? Być może nadszedł czas, aby rozważyć dorabianie kluczy mieszkaniowych Warszawa? Klucze są zazwyczaj wykonane z mosiądzu lub mieszanki niklu i mosiądzu, a kołki w zamku są również wykonane z mosiądzu. Przez lata użytkowania klucze i szpilki ulegają zużyciu. Ponadto ważne jest, aby mieć pod ręką zapasowe klucze (być może pozostawione zaufanemu członkowi rodziny, przyjacielowi lub sąsiadowi), na wypadek, gdybyś z jakiegoś powodu nie mógł dotrzeć szybko do domu w awaryjnej sytuacji lub Twój klucz, którego używasz na co dzień odmówił Ci posłuszeństwa. Warto zatem przemyśleć dorabianie kluczy Marki i ubezpieczyć się zanim przed losowymi zdarzeniami.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o uzyskaniu nowego nacięcia klucza w ramach naszych usług ślusarskich w dorabianie kluczy Targówek.

Dorabianie kluczy Targówek – Jak powstają klucze?

Klucze są wycinane za pomocą maszyny zwanej powielaczem kluczy. Oryginalny klucz jest umieszczany w imadle po jednej stronie powielacza kluczy, w jednej linii z narzędziem tnącym (lub ostrzem), a pusty klucz jest umieszczany w imadle z boku maszyny, w którym znajduje się narzędzie do wyrównywania. Narzędzie do wyrównywania to kawałek metalu, który jest równy z ostrzem. Prowadnica kluczy lub pasek wyrównania na duplikatorze kluczy zapewnia, że klucze są równomierne.

Dorabianie kluczy mieszkaniowych Warszawa

Powielacz kluczy jest następnie włączany, a gdy oryginalne i puste klucze przesuwają się poziomo w poprzek maszyny, ostrze wcina się w pusty klucz, wykorzystując oryginał jako rodzaj szablonu. Następnie technik zamka oszlifuje zduplikowany klucz, aby uzyskać gładkie wykończenie. Produkt końcowy to duplikat klucza, który pasuje do oryginału. Proste, prawda? W dorabianie kluczy CH Targówek dysponujemy specjalistycznym sprzętem, aby dorabianie kluczy mieszkaniowych czy dorabianie kluczy samochodowych przebiegało szybko, sprawnie, a przede wszystkim fachowo.

dorabianie kluczy ch targówek

Dorabianie kluczy Ząbki

Upewnij się, że użyto właściwego pustego klucza.

W przypadku dorabianie kluczy mieszkaniowych wybór właściwego pustego klucza jest zazwyczaj łatwy. W dorabianie kluczy mieszkaniowych Warszawa dysponujemy mnóstwem różnych półfabrykatów kluczy. Staramy się wybrać jak najbardziej zbliżoną do oryginału, aby zapewnić dokładność i jakość.

Dorabianie kluczy Marki

Ile czasu zajmuje wycięcie klucza?

Profesjonalny ślusarz może dokładnie skopiować standardowy klucz w ciągu zaledwie kilku minut. Powielanie bardziej skomplikowanego klucza może zająć do 25 minut. Czas potrzebny na skopiowanie klucza może zależeć od tego, gdzie idziesz, aby skopiować klucz. Jeśli trafisz do zakładu ślusarskiego, który inwestuje w dobrej jakości sprzęt, usługa dorabianie kluczy Marki lub dorabianie kluczy Ząbki nie powinna się przeciągnąć. W programowanie kluczy samochodowych Warszawa inwestujemy w nasz rozwój i jakość świadczonych usług, zatem gwarantujemy zadowolenie naszych Klientów.

Dorabianie kluczy mieszkaniowych Warszawa

Programowanie Kluczy Samochodowych Warszawa

Czy mogę zrobić duplikat klucza bez oryginału?

Istnieje możliwość wykonania duplikatu klucza bez oryginału. Jeśli nie masz oryginalnego klucza lub Twój klucz jest zbyt zużyty w wyniku długotrwałego użytkowania, musisz skontaktować się z profesjonalnym ślusarzem, który może użyć noża do kodu, aby zidentyfikować głębokość rowka kodu klucza twojego zamka. To poinformuje ślusarza, jak należy wyciąć klucz, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie.

Jednak nie zalecamy robienia kopii kopii. Innymi słowy, nie zalecamy tworzenia duplikatu klucza bez jego oryginału.