Za narodzinami firmy stała wizja doskonałych budynków. Jakość naszej pracy widzimy przede wszystkim w zadowoleniu klienta. Budujemy budynki na całe życie.

WSZYSTKIE DZIAŁANIA KONCENTRUJEMY NA NAJWAŻNIEJSZYM SPEŁNIENIU ŻYCZEŃ KLIENTÓW.
Z naciskiem na wymagania budujemy perfekcyjne budynki w każdym szczególe.

Nasza firma budowlana działa w branży budowlanej od 2000 roku, zrealizowaliśmy setki zleceń, za którymi zawsze stoi zadowolony klient. Jakość materiału, bogate doświadczenie zdobywane przez lata oraz profesjonalnie wyszkolona kadra są gwarancją najwyższej jakości gotowego dzieła.

W ostatnich latach specjalizujemy się w realizacji ponadstandardowych domów rodzinnych w pełnym zakresie budownictwa. Kompletną dostawę budowlaną budynku od początku do końca rozwiązujemy na własny koszt. W praktyce oznacza to, że rozpoczynamy budowę na gruntach zakupionych przez inwestora, a na końcu przekazujemy klucze do zatwierdzonej budowy. Wszystko co robimy jest przemyślane do ostatniego szczegółu, od pierwszego projektu do kompletnej konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi w branży. Wierzymy, że jakość i certyfikowane materiały sprostają najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Klient najlepiej wie, jak powinny wyglądać jego zamierzenia budowlane, dlatego jego wizje są dla nas najważniejsze
Osiągamy kompetencje zawodowe w zakresie autoryzowanego budownictwa lądowego
Dysponujemy wystarczającą liczbą wykwalifikowanej siły roboczej i równie wystarczającą flotą pojazdów do obsługi wszystkich projektów budowlanych.
Doskonała znajomość procedur pracy oraz umiejętność stworzenia rzetelnego harmonogramu prac gwarantują złożenie projektu w uzgodnionym terminie
Każdy projekt budowlany to ciągle zmieniający się proces podczas realizacji, dlatego ważna jest wzajemna komunikacja. Firma budowlana Lubin jest najlepsza!