Elektronika samochodowa Zabrze

Nie ma potrzeby kosztownej wymiany. Zleć naprawę części elektroniki pojazdu w elektronika samochodowa Zabrze. Podaj nam markę i model swojego pojazdu i opisz wymaganą naprawę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania przed wymeldowaniem, po prostu zadzwoń do nas – zawsze służymy pomocą. Zwrócimy twoją część w pełni przywróconą.

Jak długo potrwa moja naprawa w Elektromechanika Zabrze?

Nasz standardowy czas realizacji wynosi 2-4 dni robocze (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt państwowych) od momentu przybycia towaru do naszej siedziby. Jednak w zależności od nakładu pracy naszych pracowników, w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie przygotować naprawę w jeszcze krótszym czasie.

Zabezpieczenie samochodu Zabrze

Co się stanie, jeśli moja naprawa z jakiegokolwiek powodu zostanie opóźniona? W rzadkich przypadkach naprawa może się opóźnić z wielu powodów: może być konieczne zamówienie dodatkowych części, może być konieczne oczekiwanie na płatność lub w przypadku zabezpieczenie samochodu Zabrze możemy wymagać dodatkowych części z pojazdu klienta itp. W takich przypadkach postara się zawsze informować Cię o opóźnieniu i jego przyczynie i spróbujemy rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

Elektromechanika Zabrze

Co jeśli jestem w Twojej okolicy, czy mogę wpaść na naprawę? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, jeśli potrzebujesz porozmawiać z inżynierem lub jeśli chcesz, aby Twój przedmiot został naprawiony podczas oczekiwania. Dysponujemy recepcją dla naszych klientów, a niektóre naprawy jako Elektromechanika Zabrze i Elektromechanika Gliwice możemy wykonać na poczekaniu (w ciągu 1 godziny!). Ta usługa powinna być wcześniej zarezerwowana, dzwoniąc do nas.

Elektromechanika Zabrze

Elektronika samochodowa Gliwice – Co jeśli jestem klientem międzynarodowym?

Dla naszych międzynarodowych klientów (poza Polską) oferujemy niedrogi i bezproblemowy odbiór i dostawę. Ta kompleksowa usługa realizowana jest we współpracy z naszą firmą kurierską. Korzystając z naszej ekskluzywnej usługi odbioru i dostawy, nie musisz się martwić o żadne cła, podatki ani niedogodności związane z dokumentacją. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i będziesz musiał tylko wybrać datę i godzinę odbioru Twojego przedmiotu. Ta usługa „w obie strony” jest wliczona w koszty dostawy międzynarodowej, które otrzymasz przy kasie.

Elektromechanika Gliwice

Czy muszę płacić za naprawę teraz, czy płacę po zakończeniu pracy w Elektromechanika Zabrze? Możesz zapłacić za naprawę przed lub po zakończeniu pracy. To zależy wyłącznie od Ciebie. Po prostu przejdź do procesu płatności i na ostatnim etapie wybierz metodę płatności: karta kredytowa/debetowa, PayPal lub zapłać telefonicznie. Po zakończeniu naprawy poinformujemy Cię sms-em i/lub e-mailem, abyś mógł przystąpić do płatności przelewem. Proszę podać numer telefonu komórkowego, jeśli to możliwe. Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przez telefon czas realizacji może się opóźnić do momentu przetworzenia płatności. Płatność telefoniczna jest dostępna tylko dla klientów krajowych i europejskich, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Elektronika samochodowa Zabrze

Elektronika samochodowa Zabrze – jakie naprawy wykonujecie?

Możemy wykonać naprawę większości elementów elektronicznych w Twoim samochodzie, SUV-ie, motocyklu, furgonetce lub ciężarówce. W szczególności możemy naprawić wadliwy EIS Mercedesa, naprawić pilota zdalnego sterowania, odnowić zestaw wskaźników, możemy przekodować Twój immobilizer, możemy usunąć funkcję immobilizera z Twojego samochodu lub roweru, możemy zresetować dane o awariach z Twojego modułu poduszki powietrznej lub naprawić poduszkę powietrzną, możemy naprawić uszkodzoną jednostkę sterującą klimatyzacją lub sam układ klimatyzacji, możemy naprawić pompę diesla i pompę ABS, możemy naprawić ECU lub TCU, możemy zmapować ECU, naprawić dźwignię zmiany biegów, naprawić Twój turbosiłownik i wiele więcej!
Zajmujemy się naprawą elektronika samochodowa Zabrze. Dlatego nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz problem z którymkolwiek z wyżej wymienionych komponentów lub z jakimkolwiek innym niewymienionym. Nasi inżynierowie z ControlCars zawsze szukają nowych usterek elektronicznych i skutecznych rozwiązań dla nich.