kredyt 2

Zakup pierwszego domu/ mieszkania na kredyt podczas pandemii koronawirusa.

Zmiany które spowodował koronawirus wpłynęły na zachowanie kupujących nieruchomości chcących skorzystać z kredytu oraz banków.
W związku z tym trochę trudniej jest teraz uzyskać kredyt hipoteczny z powodu koronawirusa. W obecnych czasach wymagany wkład własny to co najmniej 10%, chociaż w większości banków ta wartość wzrasta do 20%.
Należy się liczyć z dodatkowymi wymaganiami ze strony banków oraz utrudnionym dostępem do niektórych placówek.

W tych czasach wyjątkowo pomocna okazuje się usługa doradców, doradca kredytowy Wrocław. Najważniejsze, że mają oni nie tylko najświeższe informacje na temat ofert banków ale również potrafią ocenić w których bankach proces kredytowy zostanie przeprowadzony najszybciej.
Z uwagi na ograniczenia w poruszaniu się czy też „lockdown’y” we Wrocławiu skorzystanie z usług doradcy kredytowego Wrocław może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko poprowadzą oni cały proces za Ciebie ale również zrobią to w większości bez konieczności Twojego wychodzenia z domu.
Co musisz wiedzieć:
Po pierwsze, dowiedz się jaką masz zdolność – doradca kredytowy Wrocław ma dostęp do zaawansowanych systemów bankowych i na podstawie m.in. Twoich dochodów jest w stanie oszacować tę wartość dla Ciebie.
Po drugie, wybierz dom/ mieszkanie we Wrocławiu lub okolicy, które chcesz kupić i które mieści się  w Twojej zdolności kredytowej.
Po trzecie, kiedy masz już umowę przedwstępną skontaktuj się ponownie ze swoim doradcą kredytowym. Poinformuje on Cię jakie dokumenty musisz zdobyć aby ubiegać się o kredyt hipoteczny. Ekspert kredytowy przedstawi również najlepsze oferty kredytów hipotecznych we Wrocławiu.
Następnie, złóż odpowiednie wnioski za pomocą swojego eksperta kredytów hipotecznych do banków spośród wybranych ofert.
Kolejno, otrzymaj akceptację/ decyzję pozytywną z wybranych banków i wybierz najkorzystniejszą (cenowo) dla siebie.
Na koniec, podpisz umowę kredytową – kup wymarzone mieszkanie/ dom we Wrocławiu.
Wreszcie, wprowadź się do wymarzonego mieszkania/ domu i ciesz się życiem spłacając tani kredyt, który pomógł wybrać Ci Twój uczciwy pośrednik.