dobry sklep internetowy

Więc chcesz założyć własny sklep – uważamy, że to fantastyczne! Bycie swoim własnym szefem jest wyzwaniem i satysfakcją, ponieważ możesz zobaczyć, jak ciężka praca ma bezpośredni wpływ na Twoje przychody. Chcemy pomóc Twojemu przedsięwzięciu odnieść sukces, dlatego przygotowaliśmy łatwy do naśladowania przewodnik dotyczący tworzenia sklepu internetowego oraz kilka pomocnych wskazówek dotyczących jego promowania. Tworzenie sklepów internetowych jest dostępne dla każdego, dzięki wordpress woocommerce.

Zakupy online

Sprzedaż towarów w sklepie fizycznym nie zawsze jest wykonalna lub praktyczna. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy zakupy online stają się coraz bardziej powszechne. Według badania Total Retail Survey przeprowadzonego przez PwC (wiele czterech globalnych firm księgowych), ponad połowa wszystkich kupujących będzie co miesiąc dokonywać zakupów online, a ponad jedna trzecia wszystkich zakupów online będzie dokonywana za pomocą telefonu komórkowego.

Ponadto ta sama ankieta wykazała, że ​​ponad dwie trzecie kupujących online jest pod silnym wpływem mediów społecznościowych, a także komentarzy i recenzji produktu. Oznacza to, że ważniejsze niż kiedykolwiek jest uzyskanie pozytywnej prasy dla nowych produktów.

Nie daj się jeszcze przytłoczyć, mamy dla Ciebie czysty plan, aby zbudować swój sklep internetowy i go promować, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu! Czas to pieniądz, więc przejdźmy od razu!

Łatwy sposób na stworzenie sklepu internetowego

Zanim zbudujesz sklep internetowy i zaczniesz dodawać produkty, potrzebujesz najpierw strony internetowej. Z całego serca polecamy WordPress z własnym hostingiem . WordPress jest nie tylko wystarczająco wydajny, aby obsłużyć w pełni funkcjonujący sklep internetowy, ale jest to łatwa i niedroga opcja, którą można dostosować do dowolnych potrzeb związanych z e-commerce. Projektowanie sklepów internetowych jest bardzo proste, jeżeli ma się odpowiednie narzędzia.

Najpierw będziesz potrzebować nazwy domeny i hostingu. Dobry hosting kosztuje. Z pewnością możesz zbudować witrynę e-commerce, korzystając z  Bluehost , który oferuje promocyjny plan hostingu współdzielonego 3 zł miesięcznie. Bluehost oferuje hosting współdzielony w przystępnej cenie, która jest świetna dla nowych stron internetowych. Dodatkowo dołączona jest nazwa domeny, więc nie musisz zawracać sobie głowy zakupem jej osobno. Konfiguracja Plus jest łatwa. Oferta instalacji WordPressa jednym kliknięciem, więc po prostu wybierz WordPress podczas konfiguracji, wprowadź nazwę domeny i gotowe!

Ale jeśli chcesz zainwestować trochę więcej, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie WPEngine . Plany zaczynają się od 29 USD miesięcznie za zarządzany hosting WordPress od WPEngine (wszystko w pełni odliczane jako wydatek biznesowy), który obejmuje w pełni zarządzane serwery, automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress, całodobową pomoc techniczną, codzienne kopie zapasowe Twojej witryny, technologię evercache, w tym etapy i jeszcze. Dodatkowo, ponieważ jest to zarządzany  hosting WordPress , możesz zacząć od samego początku (nie jest wymagana instalacja WP). Będziesz jednak musiał kupić nazwę domeny od rejestratora, takiego jak GoDaddy , a następnie skierować domenę na swoje serwery w WPEngine. Jeśli postępujesz zgodnie z przewodnikiem GoDaddy  , nie powinieneś mieć żadnego problemu.