Marmur od lat – jeśli nie dziesięcioleci – jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów w najbardziej ekskluzywnych salonach i jadalniach . Odkryj najlepsze opcje, aby podnieść swój dom za pomocą marmurowych stołów w 2021 tutaj. Marmurowy stół w dekoracji wnętrz- Wybór marmuru do dekoracji wnętrz to doskonała decyzja. Jest nie tylko materiałem naturalnym i odpornym, ale także dzięki różnorodności zastosowań, kolorów, faktur i wzorów jest niezwykle wszechstronny. Marmur jest praktycznym i dekoracyjnym elementem, który może nadać całemu otoczeniu elegancki, wyrafinowany i wysoce ekskluzywny styl.

 • Marmurowe stoły do ​​jadalni
  Styl aranżacji wnętrz Zientte zawsze ma na celu tworzenie ekskluzywnych projektów, które mają na celu jak najlepsze podkreślenie detali i materiałów każdego mebla . Z tego powodu stoły do jadalni, których głównym bohaterem jest marmur, to niewątpliwie ikona marki, która olśni miłośników designu.
 • Stół do jadalni Victoria
  To stół dla entuzjastów designu, którzy kochają ten moment, kiedy patrzą do swojej jadalni i radują się prostym docenieniem piękna. To właśnie ten wygląd szybko rozpoznaje znaczenie każdego szczegółu, a wrażenie materiałów jako dzieła sztuki prowadzi bezpośrednio do chęci posiadania tego stołu do domu. Połączenie marmuru i drewna zakłada, że ​​ze stołem do jadalni Victoria dzieje się coś głębszego , co czyni go idealnym wyborem do rozważenia w 2021 roku.
 • Stół do jadalni z miodem
  Wyjątkowy, niepowtarzalny i wyjątkowy, taki jest stół z marmurowym blatem z kolekcji Honey. Jego sześciokątny kształt zaprojektowany z myślą o spotkaniach, wypoczynku i rodzinnym otoczeniu zapewnia szczegóły, które przyciągają wszystkie oczy, ze względu na swoją różnorodność i absolutne piękno. Marmur sprawia, że ​​jest łatwy w utrzymaniu i zapewnia zakup, który z pewnością zapadnie w pamięć na całe życie. W połączeniu z krzesłami do jadalni Honey , ta pewna para staje się centralnym punktem domu, z którego właściciel jest dumny.
 • Marmurowe stoły do ​​salonu
  W salonie marmur jest w stanie zdefiniować całą narrację wokół otoczenia. Można go łączyć z meblami z połowy wieku, aby uzyskać bardziej nieformalną przestrzeń, lub z wystrojem w stylu vintage lub minimalistycznym do pomieszczeń, które mają na celu czysty i wyrafinowany wygląd. W każdym razie, poprzez swój blask i delikatność, udaje się marmurowi ujednolicić wszystkie elementy pomieszczenia, aby osiągnąć ten przytulny klimat, a jednocześnie czysty i najlepszy design, który tak bardzo znajduje odzwierciedlenie w tegorocznych trendach.
 • Stolik Ocean do salonu
  Ten stół łączy marmur i lite drewno, tworząc projekt, który jest zarówno praktyczny, jak i interesujący. Jak widać w ostatnich latach, stoliki boczne odgrywają istotną rolę w salonach, co jest niezbędne do dekoracji wnętrz, która ma na celu stworzenie przestrzeni, która jest jak najpiękniejsza. Dzięki stolikowi bocznemu Ocean wszystko jest w zasięgu ręki.
 • Stolik do salonu Victoria
  Ten stół zientte jest klasyczny i dyskretny, z historią projektu gotową do opowiedzenia. Dzięki nowoczesnym, drewnianym nogom oraz opcji marmurowego blatu, stół ten jest praktycznie gotowy na każde otoczenie i miejsce. Bez względu na to, jak teraz wygląda pomieszczenie, stół Victoria jest idealny.