kolumny podstawkowe

Po co istnieją kolumny podstawkowe?

Kolumny podstawkowe to systemy akustyczne przeznaczone do słuchania kompozycji muzycznych w małych pomieszczeniach. Montowane są na specjalnych stojakach lub stojakach poprawiających jakość dźwięku. Produkty z tej kategorii są na ogół kompaktowe. Szafka posiada od jednego do dwóch głośników (pasmo LF/MF + HF) – wystarczy, aby zapewnić mocny dźwięk w domowym studiu. Aktywna akustyka Hi-Fi ma wbudowany wzmacniacz, modele pasywne należy podłączyć do zewnętrznego wzmacniacza za pomocą kabla.

Rodzaje akustyczne sprzętu audio

Akustyka półek Hi-Fi, w zależności od konstrukcji niskotonowej, dzieli się na następujące opcje:

Urządzenia pierwszego typu są poszukiwane do odtwarzania głębokich basów i niskich częstotliwości. Zaletą produktów typu zamkniętego jest brak podtekstów, ale mają one większe gabaryty.

W sklepie internetowym „audio-lubin” można kupić zarówno głośniki półkowe i podłogowe, jak i kanały centralne rzędu dźwięku.

W sklepie internetowym głośniki podstawkowe prezentowane są w szerokiej gamie wielu modeli;

Porównaj ceny głośników półkowych, przeczytaj specyfikacje i recenzje klientów;
Kup głośniki półkowe z gwarancją na korzystnych warunkach płatności gotówkowych i bezgotówkowych (w tym na kredyt lub na raty);
Zamów głośniki półkowe online na stronie internetowej lub telefonicznie, umów dostawę pod wskazany adres lub odbiór ze sklepu. Głośniki podstawkowe