tlo2

kontenery mieszkalne z łazienką i prysznicem
geodezja Oleśnica

1. Win-Plast Kamil Brocki

Firma Win-Plast dostarcza wysokiej jakości rolety na wymiar Wrocław i żaluzje. Charakteryzuje nas dobór najlepszych produktów oraz kompleksowa obsługa, w tym pomiar i profesjonalny montaż rolet. Dodatkowo wykonujemy rolety idealnie dopasowane do wielkości mieszkania, biura, domu. Wśród naszych produktów znajdują się piękne rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety dzień i noc, rolety plisowane, rolety drewniane, rolety dachowe i wiele innych. Każdego roku obsługujemy setki klientów detalicznych i możemy mieć bardzo dobre wyświetlenia na Google Maps i portalu fixly.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

Betonowe kanały samochodowe mają wypełnienie żelbetowe, są specjalnie obrobione i trwałe. Beton jest wzmocniony i zagęszczony, aby wytrzymać niekorzystne warunki i uszkodzenia mechaniczne.

 


2. A&A Biuro Tłumaczeń

Dzielimy na sekwencyjne i symultaniczne. Na przykład: rozmowy biznesowe, rozmowy telefoniczne, imprezy notarialne, uroczystości urzędowe, tłumaczenia biurowe, egzaminy na prawo jazdy, wypełnianie ankiet, spotkania, duże spotkania biznesowe. Tłumaczenia przysięgłe Wrocław w języku niemieckim i angielskim obsługiwane są w następujących miastach: Opole, Wałbrzych, Legnica i inne w regionie.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


3. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Dostosowujemy meble dla mieszkańców miasta Warszawy i okolicznych miejscowości: Zielonka, Wołomin, Radzymin, Piaseczno, Marki, Ząbki, Kobyłka, Legionowo itp. Kilkanaście lat na rynku gwarantuje, że stolarstwo Warszawa Kredens to doświadczony i utalentowany stolarz, który potrafi zrealizować niemal każdą wizję. W jego dorobku zawodowym znajdują się setki mebli na wymiar: szafy, stoły, komody, biurka, meble drewniane, szafki łazienkowe, szafki kuchenne, półki i inne.

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


4. Qpack Łukasz Waliwender

Tworząc QPACK, firmę przeprowadzkową w Warszawie, skupiliśmy się na tym, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzki na pełną skalę! Sam transport osób i mienia nie wystarczy. Musisz odpowiednio spakować i zabezpieczyć swój dom, mieszkanie, biuro, sprzęt firmowy, a następnie wysłać je do miejsca przeznaczenia i rozpakować. Świadczymy również usługi sprzątania domu, który opuściłeś, a także usługi sprzątania nowej nieruchomości, która stanie się przyszłą siedzibą firmy. co jeszcze? Jeśli chcesz samemu zorganizować tanie przeprowadzki Warszawa, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie przyczepy lub vana i wykonanie całej operacji samemu. Świadczymy również usługi przeprowadzkowe w małych miejscowościach takich jak: Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Sochaczew itp.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


5. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Moto Partner Service charakteryzuje się niskimi cenami, terminową realizacją oraz kompleksową obsługą powierzonych zadań. Korzystamy z najlepszych maszyn budowlanych i metod działania, które pozwalają nam z sukcesem zrealizować każde zlecenie! Ze względu na różnorodność zagadnień, każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Usługi koparką Moto Partner Service wykonywany jest na wysokim poziomie dzięki stałej praktyce, szkoleniom i dużemu doświadczeniu! Dlatego możemy być dumni z wypracowanych przez nas metod działania oraz nienagannych metod obsługiwanych przez nas pojazdów.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


6. Agencja eventowa Event Show Group

Projektujemy i budujemy konstrukcje, sceny, podesty sceniczne w różnych konfiguracjach. Dodatkowo zapewniamy również profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Fundamentem naszej firmy jest zespół doświadczonych i kompetentnych techników: inżynierów dźwięku i oświetlenia. Korzystając z najlepszego sprzętu przygotujemy profesjonalne nagłośnienie imprez i koncertów. Duża liczba zadowolonych klientów oraz udana realizacja potwierdzają kompleksową organizację imprezy. W naszym przypadku praca w tej branży kojarzy się z pasją, która spaja nasz zespół. Nieustannie rozwijamy się w zakresie projektowania oświetlenia scenicznego, scenicznego, promocji wydarzeń i tak dalej. Rozwój technologiczny w organizacji wydarzeń jest ogromny. Aby nie zostać w tyle, nieustannie uczymy się nowych technologii i aktualizujemy nasz sprzęt. Jako agencja eventowa Kraków zawsze skupiamy się na specyficznych potrzebach naszych klientów.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


7. KLM Meble

Specjalizujemy się w produkcji kuchni na zamówienie – działamy w sposób zintegrowany, dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów z gotowych mebli! Jesteśmy w stanie przygotować kuchnię według dostępnej przestrzeni (nawet małej) i gustu klienta. Na życzenie możemy stworzyć kuchnie Poznań tradycyjne oraz nowoczesne meble z naturalnego drewna. Rekomendujemy i dobieramy materiały oraz ceny adekwatne do budżetu klienta.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


8. AJP Kontenery

Nasze tradycyjne opcje obejmują izolowany kontener mieszkalny oraz instalację elektryczną i ogrzewanie. Do tego wszystkiego dołączamy możliwość konfiguracji koloru tabliczek, a także ścian i drzwi! Transport jest tani i za dodatkową opłatą, której cenę ustalamy telefonicznie. Współczesne altany mieszkalne są dostępne w dowolnej pojemności.

modern irodakonténerek

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

 


9. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Naucz się jeździć na nartach, nartach biegowych i snowboardzie od podstaw, korzystając z wyciągów narciarskich dla dzieci, wypożyczalni sprzętu zimowego, usług, tras do snowtubingu i sklepu z odzieżą dla zaawansowanych narciarzy. Dodatkowo zapraszamy na ciepły posiłek i napój w naszej restauracji. Istnieje możliwość rezerwacji kolacji dla grup zorganizowanych na narty Rzeczka.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


10. Larma Tomasz Jagodziński

Wielu pracodawców docenia nasze nowoczesne instalacje CCTV wdrożone w wielu firmach! Zawsze zapewniamy nadzór przemysłowy i wizyjny, a także serwis i konserwację systemów oraz wsparcie. Instalacja kamer, programowanie i łączenie systemów wymagało specjalistycznej wiedzy, którą chcieliśmy się podzielić. Stosowane przez nas systemy służą bezpieczeństwu, zapobieganiu i uzyskiwaniu dowodów w przypadku przestępstwa! Nowoczesny monitoring Wrocław zapewnia wysokiej jakości obrazy zarówno w dzień, jak iw nocy. Jest to podstawa infrastruktury bezpieczeństwa i ochrony obiektu, a jednocześnie pozwala kontrolować Twój biznes z dowolnego miejsca na świecie.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


11. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


12. MK Rusztowania

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


13. Budstone

Stosowane przez nas techniki w szczególności takie jak mikrocement do tarasów oraz beton architektoniczny (tłoczenie, polerowanie, wykończenia, mikrocement) są bardzo nowoczesne. Więc prawdopodobnie nie słyszałeś o wielu z nich. Dzięki innowacyjności są popularnym i stylowym rozwiązaniem do eleganckich wnętrz. Stosując dekoracyjne podłogi betonowe i żywiczne (epoksydowe, cienkie warstwy) można osiągnąć naprawdę trwałe i piękne efekty. To spowodowało wzrost zainteresowania tą technologią w naszym regionie i całej Polsce!

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


14. Biuro rachunkowe Rachmistrz

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www biuro księgowe Kraków
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


15. Kriskon Klimatyzacja

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie zdrowego klimatyzowania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Dysponując dokładnymi wskaźnikami jak temperatura powietrza, wilgotność i obie, dopasowujemy optymalne klimatyzatory do danego pomieszczenia. Inne parametry dotyczące schłodzonego powietrza powinny być skonfigurowane dla pomieszczenia biurowego, a inne dla salonu, w którym na co dzień przebywają dzieci. Inna będzie klimatyzacja do domu Wrocław, a inna do mieszkania. Przy doborze należy wiec wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników.

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


16. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


17. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


18. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


19. Radca Prawny Leszek Chmura

Prawnik Wrocław pomoże Ci m.in. w sporach z nierzetelnymi kontrahentami, sprawach alimentacyjnych, problemach z pracodawcami lub pracownikami oraz w sprawach spadkowych. Prawnik jako zawodowy prawnik sporządzi pozew, odwołanie, zażalenie lub zażalenie oraz pomoże w pomyślnym zakończeniu postępowania przed sądem lub organem administracji publicznej.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


20. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Suknie ślubne
Email info@retrome.pl

 


21. Salon Meblowy Invita Design

Czy łazienka jest mała czy duża? Co najważniejsze, działa w najlepszy dla Ciebie sposób. Zaplanujemy również tę przestrzeń zgodnie z Twoimi potrzebami. Cieszymy się na współpracę z Państwem! Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, powinna być piękna, ale przede wszystkim praktyczna. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów, aby wizualnie spersonalizować swoją kuchnię i wybrać odpowiednie meble kuchenne Wrocław.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 

 


22. ViralMedia SEO Agencja

 

INFORMACJE
Nazwa Pozycjonowanie ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www pozycjonowanie stron Wrocław
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


23. Germanica tłumacz

Staramy się być lokalnym liderem w dziedzinie tłumaczeń, dlatego chcemy oferować najlepszą obsługę. Wysoka, szybka realizacja i atrakcyjna cena to trzy trendy, w których wciąż się rozwijamy. Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz w zakładce o tej samej nazwie. Przygotowaliśmy również nowoczesne rozwiązanie w postaci formularza, w którym możesz od razu przesłać nam dokumenty do przygotowania wyceny i tłumaczenia Wrocław.

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


24. Poler-Grand

Współpracujemy z licznymi firmami z sektora przemysłowego i budowlanego województwa pomorskiego i całej Polski. Dążymy do tego, aby być wiodącym krajowym liderem w naszej branży, dlatego tak ważne jest dla nas ciągłe rozwijanie się i zwracanie uwagi na każdy szczegół naszej działalności. Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne, projektowanie, bezbłędną realizację oraz terminową dostawę elementów. Zajmujemy się gięcie rur nierdzewnych i stalowych na giętarkach trzpieniowych NC i CNC dla firm z całej Polski oraz miast takich jak: Bydgoszcz, Olsztyn, Supsk, Koszalin, Gdańsk, Gedinnia czy Elbląg. Zakładka Cytaty zawiera tabelę przykładowych promieni gięcia dla rur okrągłych. Natomiast w zakładce projekt znajduje się wiele zdjęć przedstawiających elementy produkcji. Cieszymy się na współpracę z Państwem!

 

INFORMACJE
Nazwa Poler-GRAND
Telefon 513 402 686
Adres Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia
Strona www https://giecie-rur.pl/
Email biuro@poler-grand.pl

 


25. Geodezja

INFORMACJE
Nazwa Agata Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodeta Świebodzin
Email geodezjarynek@wp.pl

 


26. Ewangelizacja.eu

Na stronie dowiesz się na przykład czym dokładnie jest zbawienie w Biblii.

27. Bezpieczny Dom Opieki

Dom Opieki i Centrum Rehabilitacji Warszawa NESTOR to bezpieczne miejsce, w którym każdy podopieczny może czuć się równie ważny i zadbany! Ściśle współpracujemy z warszawską Wojewódzką Stacją Zdrowia i Epidemiologii w celu wdrożenia najwyższych środków bezpieczeństwa epidemiologicznego. Dom seniora Warszawa Mokotów dostępny jest 24/7 w atrakcyjnej cenie.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


28. Panda Usługi Hydrauliczne

 

INFORMACJE
Nazwa Panda
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www gazownik Andrespol
Email instalacjepanda@gmail.com

 


29. Biuro geodezyjne Archigeo

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Jawor
Email biuro@archigeo.com.pl

 


30. Kontenery na odpady Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www kontener na gruz Bytom
Email biuro@dan-bud.pl

 


31. Amigos Busy do Niemiec

 

INFORMACJE
Nazwa Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy do Niemiec Łódzkie
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


32. Balony z Helem

Oferujemy balony urodzinowe Warszawa, ślubne, ślubne, na wieczór panieński, balony na baby shower, balony na otwarcie sklepu oraz inne imprezy okolicznościowe. Breathtaking Balloon Workshop stale poszerza swoją ofertę, aby każdy znalazł coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami poszczególnych serwisów, które zawierają wiele aktualnych zdjęć naszych projektów. Mamy nadzieję, że to przekona Państwa do wyboru naszej firmy!

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl

 

33. Pawilony TIG

 

INFORMACJE
Nazwa Tig Premium
Telefon +48 530 330 110
Adres Królowej Jadwigi 9A, lok. 4,5, 26-617 Radom
Strona www wynajem kontenerów
Email ajpkontenery@gmail.com

 


34. Hospicjum św. Józefa

 

INFORMACJE
Nazwa Hospicjum stacjonarne św. Józefa
Telefon 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9 bud. B. 00-728 Warszawa
Strona www hospicjum Warszawa
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


35. Kamal-tech

INFORMACJE
Nazwa Kamal-tech
Telefon +48 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www instalacje wodno-kanalizacyjne Opolskie
Email kamal.serwis@gmail.com

 

36. Derame

Derame to dwie popularne stałe lokalizacje we Wrocławiu, w których otrzymasz profesjonalne obrazy, lustra i ramki do plakatów. Lata doświadczeń i staży, potwierdzone licznymi opiniami i polubieniami w mediach społecznościowych i Google Maps! Do zdjęć nowoczesnych, klasycznych lub rodzinnych dobieramy idealny rozmiar ramki. Wykonanie ramy gwarantuje pełne bezpieczeństwo pracy w ramie.

INFORMACJE
Nazwa Jerzy Czupik Derame
Telefon +48 796 927 777
Adres Komandorska 66, 53-342 Wrocław
Strona www ramy do obrazów
Email biuro@derame.pl