tlo2

1. Atelier Maria Ciesielska

Atelier Maria Ciesielska to salon sukien ślubnych Wrocław dla przyszłych panien młodych. Oferujemy szeroki wachlarz usług szycia na zamówienie, oprócz sukien ślubnych znajdziesz u nas piękne kreacje wieczorowe i okazjonalne oraz wysokiej klasy casualową elegancję. W sklepie dostępne są również buty polskiej firmy La Boda oraz biżuteria ślubna i wieczorowa marki Novia Blanca. Dodatkowo dostarczamy również dodatki do sukien ślubnych Zuzy. Oferta salonu opiera się głównie na realizacji marzenia każdej kobiety czującej najpiękniejsze ubrania! Niestandardowe numery, nietypowe okazje czy ponadprzeciętne prośby to tylko niektóre ze osobliwych zadań tego miejsca.

INFORMACJE
Nazwa Atelier Maria Ciesielska
Telefon +48 509 134 104
Adres Polna 5, 55-010 Smardzów
Strona www https://www.mariaciesielska.com.pl/
Email pracownia@mariaciesielska.com.pl

 


2. Win-Plast Kamil Brocki

Firma Win-Plast dostarcza wysokiej jakości rolety na wymiar Wrocław i żaluzje. Charakteryzuje nas dobór najlepszych produktów oraz kompleksowa obsługa, w tym pomiar i profesjonalny montaż rolet. Dodatkowo wykonujemy rolety idealnie dopasowane do wielkości mieszkania, biura, domu. Wśród naszych produktów znajdują się piękne rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety dzień i noc, rolety plisowane, rolety drewniane, rolety dachowe i wiele innych. Każdego roku obsługujemy setki klientów detalicznych i możemy mieć bardzo dobre wyświetlenia na Google Maps i portalu fixly.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

 


3. Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo

Adwokat Częstochowa Bartłomiej Wodo posiada bogate doświadczenie, które zdobył pracując w departamentach prawnych i rządowych Pałacu Prezydenckiego RP oraz w kancelariach prawnych w Krakowie i Częstochowie. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych i innych.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo
Telefon 534 449 624
Adres gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 17/6, 42-202 Częstochowa
Strona www https://bartlomiejwodo.pl/
Email kontakt@bartlomiejwodo.pl

 


4. A&A Biuro Tłumaczeń

Dzielimy na sekwencyjne i symultaniczne. Na przykład: rozmowy biznesowe, rozmowy telefoniczne, imprezy notarialne, uroczystości urzędowe, tłumaczenia biurowe, egzaminy na prawo jazdy, wypełnianie ankiet, spotkania, duże spotkania biznesowe. Tłumaczenia przysięgłe Wrocław w języku niemieckim i angielskim obsługiwane są w następujących miastach: Opole, Wałbrzych, Legnica i inne w regionie.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


5. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Dostosowujemy meble dla mieszkańców miasta Warszawy i okolicznych miejscowości: Zielonka, Wołomin, Radzymin, Piaseczno, Marki, Ząbki, Kobyłka, Legionowo itp. Kilkanaście lat na rynku gwarantuje, że stolarstwo Warszawa Kredens to doświadczony i utalentowany stolarz, który potrafi zrealizować niemal każdą wizję. W jego dorobku zawodowym znajdują się setki mebli na wymiar: szafy, stoły, komody, biurka, meble drewniane, szafki łazienkowe, szafki kuchenne, półki i inne.

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


6. Qpack Łukasz Waliwender

Tworząc QPACK, firmę przeprowadzkową w Warszawie, skupiliśmy się na tym, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzki na pełną skalę! Sam transport osób i mienia nie wystarczy. Musisz odpowiednio spakować i zabezpieczyć swój dom, mieszkanie, biuro, sprzęt firmowy, a następnie wysłać je do miejsca przeznaczenia i rozpakować. Świadczymy również usługi sprzątania domu, który opuściłeś, a także usługi sprzątania nowej nieruchomości, która stanie się przyszłą siedzibą firmy. co jeszcze? Jeśli chcesz samemu zorganizować tanie przeprowadzki Warszawa, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie przyczepy lub vana i wykonanie całej operacji samemu. Świadczymy również usługi przeprowadzkowe w małych miejscowościach takich jak: Wołomin, Marki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Sochaczew itp.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


7. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Moto Partner Service charakteryzuje się niskimi cenami, terminową realizacją oraz kompleksową obsługą powierzonych zadań. Korzystamy z najlepszych maszyn budowlanych i metod działania, które pozwalają nam z sukcesem zrealizować każde zlecenie! Ze względu na różnorodność zagadnień, każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Usługi koparką Moto Partner Service wykonywany jest na wysokim poziomie dzięki stałej praktyce, szkoleniom i dużemu doświadczeniu! Dlatego możemy być dumni z wypracowanych przez nas metod działania oraz nienagannych metod obsługiwanych przez nas pojazdów.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


8. Agencja eventowa Event Show Group

Projektujemy i budujemy konstrukcje, sceny, podesty sceniczne w różnych konfiguracjach. Dodatkowo zapewniamy również profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Fundamentem naszej firmy jest zespół doświadczonych i kompetentnych techników: inżynierów dźwięku i oświetlenia. Korzystając z najlepszego sprzętu przygotujemy profesjonalne nagłośnienie imprez i koncertów. Duża liczba zadowolonych klientów oraz udana realizacja potwierdzają kompleksową organizację imprezy. W naszym przypadku praca w tej branży kojarzy się z pasją, która spaja nasz zespół. Nieustannie rozwijamy się w zakresie projektowania oświetlenia scenicznego, scenicznego, promocji wydarzeń i tak dalej. Rozwój technologiczny w organizacji wydarzeń jest ogromny. Aby nie zostać w tyle, nieustannie uczymy się nowych technologii i aktualizujemy nasz sprzęt. Jako agencja eventowa Kraków zawsze skupiamy się na specyficznych potrzebach naszych klientów.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


9. KLM Meble

Specjalizujemy się w produkcji kuchni na zamówienie – działamy w sposób zintegrowany, dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów z gotowych mebli! Jesteśmy w stanie przygotować kuchnię według dostępnej przestrzeni (nawet małej) i gustu klienta. Na życzenie możemy stworzyć kuchnie Poznań tradycyjne oraz nowoczesne meble z naturalnego drewna. Rekomendujemy i dobieramy materiały oraz ceny adekwatne do budżetu klienta.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


10. AJP Kontenery

Nasze tradycyjne opcje obejmują izolowany kontener mieszkalny oraz instalację elektryczną i ogrzewanie. Do tego wszystkiego dołączamy możliwość konfiguracji koloru tabliczek, a także ścian i drzwi! Transport jest tani i za dodatkową opłatą, której cenę ustalamy telefonicznie. Współczesne altany mieszkalne są dostępne w dowolnej pojemności.

modern irodai konténerek

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

 


11. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Naucz się jeździć na nartach, nartach biegowych i snowboardzie od podstaw, korzystając z wyciągów narciarskich dla dzieci, wypożyczalni sprzętu zimowego, usług, tras do snowtubingu i sklepu z odzieżą dla zaawansowanych narciarzy. Dodatkowo zapraszamy na ciepły posiłek i napój w naszej restauracji. Istnieje możliwość rezerwacji kolacji dla grup zorganizowanych na narty Rzeczka.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


12. Kancelaria Lex Specialis

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Lex Specialis
Telefon 534 664 278
Adres Częstochowa
Strona www kancelaria prawna Częstochowa
Email kontakt@kancelarialexspecialis.pl

 


13. Larma Tomasz Jagodziński

Wielu pracodawców docenia nasze nowoczesne instalacje CCTV wdrożone w wielu firmach! Zawsze zapewniamy nadzór przemysłowy i wizyjny, a także serwis i konserwację systemów oraz wsparcie. Instalacja kamer, programowanie i łączenie systemów wymagało specjalistycznej wiedzy, którą chcieliśmy się podzielić. Stosowane przez nas systemy służą bezpieczeństwu, zapobieganiu i uzyskiwaniu dowodów w przypadku przestępstwa! Nowoczesny monitoring Wrocław zapewnia wysokiej jakości obrazy zarówno w dzień, jak iw nocy. Jest to podstawa infrastruktury bezpieczeństwa i ochrony obiektu, a jednocześnie pozwala kontrolować Twój biznes z dowolnego miejsca na świecie.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


14. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


15. Busy Holandia

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


16. MK Rusztowania

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


17. Budstone

Stosowane przez nas techniki w szczególności takie jak mikrocement do tarasów oraz beton architektoniczny (tłoczenie, polerowanie, wykończenia, mikrocement) są bardzo nowoczesne. Więc prawdopodobnie nie słyszałeś o wielu z nich. Dzięki innowacyjności są popularnym i stylowym rozwiązaniem do eleganckich wnętrz. Stosując dekoracyjne podłogi betonowe i żywiczne (epoksydowe, cienkie warstwy) można osiągnąć naprawdę trwałe i piękne efekty. To spowodowało wzrost zainteresowania tą technologią w naszym regionie i całej Polsce!

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


18. Biuro rachunkowe Rachmistrz

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www https://rachmistrz.krakow.pl/
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


19. Kriskon Klimatyzacja

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie zdrowego klimatyzowania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Dysponując dokładnymi wskaźnikami jak temperatura powietrza, wilgotność i obie, dopasowujemy optymalne klimatyzatory do danego pomieszczenia. Inne parametry dotyczące schłodzonego powietrza powinny być skonfigurowane dla pomieszczenia biurowego, a inne dla salonu, w którym na co dzień przebywają dzieci. Inna będzie klimatyzacja do domu Wrocław, a inna do mieszkania. Przy doborze należy wiec wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników.

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


20. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


21. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


22. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


23. Radca Prawny Leszek Chmura

Prawnik Wrocław pomoże Ci m.in. w sporach z nierzetelnymi kontrahentami, sprawach alimentacyjnych, problemach z pracodawcami lub pracownikami oraz w sprawach spadkowych. Prawnik jako zawodowy prawnik sporządzi pozew, odwołanie, zażalenie lub zażalenie oraz pomoże w pomyślnym zakończeniu postępowania przed sądem lub organem administracji publicznej.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


24. Szamba Łódzkie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba Łódzkie
Telefon 516 685 460
Adres al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź
Strona www szamba łódzkie
Email ajpszamba@gmail.com

 


25. Szamba Wielkopolskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba Wielkopolskie
Telefon 516 530 191
Adres Wielkopolska
Strona www szamba wielkopolskie
Email ajpszamba@gmail.com

 


26. Szamba z Betonu

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba z betonu
Telefon +48 507 373 941
Adres Polska
Strona www https://www.szambazbetonu.com/
Email kontakt@liderszamba.pl

 


27. Szamba Dolnośląskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba dolnośląskie
Telefon +48 516 685 460
Adres Wrocław
Strona www https://www.szambadolnoslaskie.pl/
Email kontaktzbiornik@gmail.com

 


28. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Suknie ślubne
Email info@retrome.pl

 


29. Salon Meblowy Invita Design

Czy łazienka jest mała czy duża? Co najważniejsze, działa w najlepszy dla Ciebie sposób. Zaplanujemy również tę przestrzeń zgodnie z Twoimi potrzebami. Cieszymy się na współpracę z Państwem! Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, powinna być piękna, ale przede wszystkim praktyczna. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów, aby wizualnie spersonalizować swoją kuchnię i wybrać odpowiednie meble kuchenne Wrocław.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


30. Doradca Kredytowy FinanseHelp

Cena kredytu hipotecznego uzależniona jest m.in. od wkładu własnego klienta. Każdy bank ma inne wyceny kredytów hipotecznych i inne wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klienta. Współpraca ze mną opiera się na wnikliwej analizie zdolności kredytowej klienta z co najmniej kilkoma bankami. Klienci otrzymują szczegółową wycenę kredytu z wyszczególnieniem odsetek, prowizji bankowych, innych opłat oraz całkowitej kwoty do spłaty. Jako pośrednik kredytowy Wrocław przygotowując kredyt na zakup mieszkania lub kredyt na budowę domu wniosek złożę tylko wtedy, gdy klient ma najlepsze warunki cenowe i największą szansę na uzyskanie kredytu. Przy składaniu wniosku kredytowego pomagam zebrać i wypełnić niezbędne dokumenty. Elastyczne godziny pracy pozwalają mi dostosować spotkania zgodnie z życzeniem klienta.

 

INFORMACJE
Nazwa FinanseHelp
Telefon +48 693 192 502
Adres Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław
Strona www https://www.finansehelp.eu/
Email biuro@finansehelp.eu

 


31. ViralMedia SEO Agencja

 

INFORMACJE
Nazwa Pozycjonowanie ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www pozycjonowanie stron Wrocław
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


32. Germanica tłumacz

Staramy się być lokalnym liderem w dziedzinie tłumaczeń, dlatego chcemy oferować najlepszą obsługę. Wysoka, szybka realizacja i atrakcyjna cena to trzy trendy, w których wciąż się rozwijamy. Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz w zakładce o tej samej nazwie. Przygotowaliśmy również nowoczesne rozwiązanie w postaci formularza, w którym możesz od razu przesłać nam dokumenty do przygotowania wyceny i tłumaczenia Wrocław.

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


33. Poler-Grand

Współpracujemy z licznymi firmami z sektora przemysłowego i budowlanego województwa pomorskiego i całej Polski. Dążymy do tego, aby być wiodącym krajowym liderem w naszej branży, dlatego tak ważne jest dla nas ciągłe rozwijanie się i zwracanie uwagi na każdy szczegół naszej działalności. Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne, projektowanie, bezbłędną realizację oraz terminową dostawę elementów. Zajmujemy się gięcie rur nierdzewnych i stalowych na giętarkach trzpieniowych NC i CNC dla firm z całej Polski oraz miast takich jak: Bydgoszcz, Olsztyn, Supsk, Koszalin, Gdańsk, Gedinnia czy Elbląg. Zakładka Cytaty zawiera tabelę przykładowych promieni gięcia dla rur okrągłych. Natomiast w zakładce projekt znajduje się wiele zdjęć przedstawiających elementy produkcji. Cieszymy się na współpracę z Państwem!

 

INFORMACJE
Nazwa Poler-GRAND
Telefon 513 402 686
Adres Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia
Strona www https://giecie-rur.pl/
Email biuro@poler-grand.pl

 


34. Geodezja

INFORMACJE
Nazwa Agata Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodeta Świebodzin
Email geodezjarynek@wp.pl

 


35. Ewangelizacja.eu

Na stronie dowiesz się na przykład czym dokładnie jest zbawienie w Biblii.

36. Bezpieczny Dom Opieki

Dom Opieki i Centrum Rehabilitacji Warszawa NESTOR to bezpieczne miejsce, w którym każdy podopieczny może czuć się równie ważny i zadbany! Ściśle współpracujemy z warszawską Wojewódzką Stacją Zdrowia i Epidemiologii w celu wdrożenia najwyższych środków bezpieczeństwa epidemiologicznego. Dom seniora Warszawa Mokotów dostępny jest 24/7 w atrakcyjnej cenie.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


37. Panda Usługi Hydrauliczne

 

INFORMACJE
Nazwa Panda
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www gazownik Andrespol
Email instalacjepanda@gmail.com

 


38. Biuro geodezyjne Archigeo

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Jawor
Email biuro@archigeo.com.pl

 


39. Kontenery na odpady Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www kontener na gruz Bytom
Email biuro@dan-bud.pl

 


40. Amigos Busy do Niemiec

 

INFORMACJE
Nazwa Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy do Niemiec Łódzkie
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


41. Balony z Helem

Oferujemy balony urodzinowe Warszawa, ślubne, ślubne, na wieczór panieński, balony na baby shower, balony na otwarcie sklepu oraz inne imprezy okolicznościowe. Breathtaking Balloon Workshop stale poszerza swoją ofertę, aby każdy znalazł coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami poszczególnych serwisów, które zawierają wiele aktualnych zdjęć naszych projektów. Mamy nadzieję, że to przekona Państwa do wyboru naszej firmy!

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl