używany iPhone

1: Sprawdź jakość używanego iPhone‍

Sprawdzanie jakości używane iPhony, gdy już go fizycznie masz, jest tak samo ważne, jak wybór zaufanego sprzedawcy, od którego chcesz go kupić. Po przybyciu zalecamy sprawdzenie wszystkich jego kluczowych funkcji, zaczynając od przycisków, głośników, portu ładowania i aparatu, a także przetestowanie różnych aplikacji i usług.

Na szczęście każdy z naszych odnowionych telefonów z certyfikatem Raylo przechodzi 70-punktową kontrolę jakości przed wysłaniem go do Ciebie, abyś wiedział, że otrzymany telefon działa najlepiej. Na wszelki wypadek każdy odnowiony iPhone jest objęty 24-miesięczną gwarancją, dzięki czemu możesz spać spokojnie.

używane iPhony

2: Przetestuj baterię używanego iPhone’a‍

Używany iPhone, który był używany przez rok lub dłużej, nie będzie miał tak dużej żywotności baterii jak telefon, który był używany tylko przez kilka miesięcy. Możesz sprawdzić stan baterii, korzystając z funkcji Kondycja baterii w Ustawieniach (dostępnej w systemie iOS 12 i nowszych). Bateria zdrowego telefonu powinna wynosić około 100% w sekcji Maksymalna pojemność, więc jeśli nie jest nawet blisko, możesz przemyśleć, czy chcesz zatrzymać używany iPhone. W końcu nie ma nic gorszego niż skok baterii z 35% do 0 w ciągu kilku sekund.

używany iPhone

3: Rozważ płacenie co miesiąc‍

Zamiast płacić ryczałt za używany iPhone, płacenie co miesiąc może pomóc w utrzymaniu niskich kosztów. Ceny zaczynają się już od 1400,99 PLN za używany iPhone Xs w ramach 24-miesięcznej umowy bez opłat wstępnych. To oszczędność ponad 300 PLN w porównaniu z zakupem tego samego telefonu bezpośrednio od Apple – chociaż nie jesteś właścicielem telefonu bezpośrednio ze względu na nasz model leasingu. O tym w następnym punkcie.

używany iPhone X

4: Pomyśl o leasingu‍

Rozważenie, czy musisz posiadać telefon, może zaoszczędzić trochę gotówki i pomóc ci zrobić coś dla planety. Wszystkie nasze telefony są dostępne w modelu leasingu, co oznacza, że nie jesteś właścicielem telefonu i płacisz co miesiąc za dzierżawę od nas. To właśnie pomaga nam utrzymać nasze ceny na niskim poziomie, a na koniec umowy wystarczy, że odeślesz do nas swój używany telefon, zaktualizujesz go do najnowszego modelu (lub odnowionego) za darmo, jednocześnie pomagając nam zmniejszyć ilość odpadów używanych iPhone’ów. To tylko jeden ze sposobów, w jaki niszczymy zrównoważony rozwój smartfonów.